face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (61 | 6%)
Odkazy:
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1319"
Díky. Konečně se našel někdo, komu stála tahle kapitola za komentář :-) Aristokracii mám osobně raději než ZaB, kde mnohdy přidávám kapitoly spíš z povinnosti, tady si psaní víc užívám. Další kapitoly určitě budou, i když konec Voldemorta a tím i konec prvního dílu se pozvolna blíží. Mám však docela dost nápadů na pokračování, takže nejspíš jednou vznikne i díl druhý.
Super, prostě super. Píšeš fakt dobře a hlavně docela originálně. Coby čtenář FF jsem sice trochu nováček, ale co jsem prolezla českou scénu, nikde jsem nenarazila na něco podobného jako je Aristokracie (o zahraničních ff přehled nemám). Celá kapitola se mi líbila, takže jen tak dál, budu trpělivě očekávat další kapitoly :)
12.03.2013 06:11:14
Zdeněk Strnad
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one