face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (60 | 6%)
Odkazy:
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2089"
Tak tajemné, tak napínavé, chudák Ginny bude mít problém s radou, protože formuje ilegální skupinu do boje proti Voldemortovi. No třeba to dopadne jinak, Snape se do její nové podoby zamiluje, nebo něco takového a ona jej dokáže ochránit před jedem Nagini a dalšími nástrahami JKR. Ráda bych tu četla nějaký krátký románek ze života vampírů. Díky za povídku, je poutavá.
Tak původní záměr byl, že všechno bude přesně podle originálu, jen tam někde v pozadí bude Ginny, která dohlédne na to, že to všechno přežijí. Postupem času jsem si ale řekl, že by byl hřích nevyužít další možnosti, které se nabízí. Ginny však stále bude jednat spíš skrytě a o její skutečné činnosti nebude mezi kouzelníky skoro nikdo vědět.
Som rada, že si konečne pridal pokračovanie.. Som zvedavá, že nakoniec ako to bude.. Vyzerá to tak, že Ginny bude vodcom odporu voči Voldymu :D. Ale čo Harry? Budeš sa držať deja podľa kníh? Už sa neviem dočkať ďalšieho pokračovania :D
Len tak ďalej..
Díky za komentáře. Tuhle povídku jsem rozhodně nevzdal, jen toho času na psaní je čím dál míň.
Já už ani nedoufala, že bys mohl napsat nějaké další pokračování. Díky bohu, žes to ještě nevzdal...:-)
Příjemné překvapení :-).
Po trochu delší době opět nová kapitola. A s radostí vidím, že stále ještě je prostor pro překvapení a nové postavy v ději.
01.07.2016 17:10:10
Zdeněk Strnad
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one