face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (61 | 6%)
Odkazy:

Fórum povídky

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4200"
Ahoj jak to vypadá s pokračováním ? Povídka je super akorát je to už víc jak měsíc od posledního dílu, tak sem se chtěla zeptat jestli nemáš ted nějaký závěrečný a jestli jo tak přejí hodně štěstí
povídka perfektní, snad bude pokračovat a nezařadí se mezi ty spousty nedokončených. Těším se na pokračování :-)
Základní myšlenka téhle povídky byla, že v Bradavicích bude zlaté trio nahrazeno triem temným. Strávil jsem hodně času vymýšlením, jak Harryho, Bellatrix i třetího člena dát nějakým uvěřitelným způsobem dohromady a smazat nebo zakrýt jejich rozdílný věk. Víc k tomu prozrazovat nechci, ale slibuji, že do Bradavic nastoupí Harry se dvěma novými spolužáky a Voldy i jejich budoucí spolužáci a učitelé by se měli začít bát už teď :-)
Naozaj super poviedka! Medzi Harrym a Bellou to vyzerá sľubne... Som zvedavá čo sa stane keď sa preberú. Prajem im ten vzťah. Dal by sa nejak vyriešiť ten vekový rozdiel? Ináč všetko sa mi páčilo, tu nieje čo vyčítať a ani čo opravovať. Teším sa na ďalšiu kapitolu.
Naozaj super poviedka! Medzi Harrym a Bellou to vyzerá sľubne... Som zvedavá čo sa stane keď sa preberú. Prajem im ten vzťah. Dal by sa nejak vyriešiť ten vekový rozdiel? Ináč všetko sa mi páčilo, tu nieje čo vyčítať a ani čo opravovať. Teším sa na ďalšiu kapitolu.
Moc pěkná povídka, uz se tesim jak bude pokracovat, v jaké tvory se bude Harry měnit a jak mu půjde černá magie. Vypadá to, že si s Bellou bude rozumět :)
Na třetího si musíš ještě chvíli počkat, zapojí se až v druhé polovině prázdnin, a bude to velké překvapení. Ti tři semelou Voldemorta jak Babiš kuřecí separát do "lahůdkových" párků.
Ahoj :) moc hezká povídka :) zajímavý námět, jsem zvědavý jak se bude vyvíjet dál a kdo bude třetí Black, jestli to bude Drako, nebo Nymfadora :)
ÁÁÁ! Proč si to musel ukončit zrovna teď?! Chci vědět, co bude dál. :) Myslela jsem si, že to bude taková ta "rozjížděcí" a tak trochu nudná kapitola, ale teda tohle jsem nečekala. Má to spád už od začátku a jsem strašně zvědavá jak se s tím vším Harry vypořádá.
Tak tady to máte, pište, co se vám na nové povídce líbí a co ne.
29.04.2015 18:32:59
Zdeněk Strnad
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one