face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (61 | 6%)
Odkazy:
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2819"
Povídka se mi moc líbí. Doufám, že Harry a Bella se zase udobří. A že Harry bude v pořádku. On se prostě musí do nějakého průšvihu dostat. Doufám, ale že Voldymu jeho plány s Lily nevyjdou. To by bylo už fakt krutý. Jsme moc zvědavá, jak proběhne ta rodinná schůze nebo jak se tomu říká. :-D A taky jak na Harryho budou reagovat přátelé. No zkrátka se strašně těším na další kapitoly. :-)
Skvělá povídka. Jsem nemocný, ležim v posteli a přečetl jsem ji za den. Doufám v brzkém pokračování
Skvělá povídka. Jsem nemocný, ležim v posteli a přečetl jsem ji za den. Doufám v brzkém pokračování
No jo, pořád to samé - málo času a spousta věcí, co člověka od psaní odvádí. Teď třeba nosím pořád v hlavě námět pro povídku ze světa Star Wars. Pořád se jí nemůžu zbavit a věnovat se rozepsaným HP povídkám. Možná budu muset napsat pár kapitol, abych ten přetlak dostal z hlavy.
Kapitola dobrá, tahle povídka mě hodně baví :) Jen to na můj vkus hodně trvalo :D
Díky za komentáře. I já doufám, že další kapitola půjde rychleji, měl jsem zkrátka moc jiných aktivit, které mě odváděly od psaní.
Opět krásná kapitola. Děkuji za ni a těším se na další.
tohle vypada hodne zajimave :D Jsem rad ze jsi konecne vydal kapitolu a doufam ze ti dalsi nebude trvat tak dlouho :] Jinak opravdu povedena kapitola, skvele jsem si ji uzil.
Konečne, už som si začínal robiť starosti čo s Tebou je. Dej sa nám trochu zamotáva.Snáď ten chlad medzi nimi dvoma nebude trvalého rázu a Bella sa vráti späť. Ďakujeme za kapitolu.
10.08.2015 16:04:30
Zdeněk Strnad
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one