face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (61 | 6%)
Odkazy:
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4100"
Tak šup přidej pokračování.
už je to rok.. škoda :/
Obdivuji autorovu fantazii a schopnost vše pěkně slovo za slovem napsat a vyťukat na klávesnici. Líbí se mi asi všechny povídky na těchto stránkách, ač nejsou ještě dopsány. Pevně věřím, že jednoho dne dopsány budou. Díky za ně.
poviedka je výborná, s touto kombináciou som sa ešte nestretol, vývoj je tiež nečakaný. originalita je fakt super - len tie pauzy. ale prosím určite pokračuj.
Úžasná kapitolka, jen jsem zvědavá jak to dopadne s Harrym, jestli ho dokáže Bella zachránit
Tak tohle byla paradni kapitola. Opravdu pekne se to vyvíjí a tesim se jakbto Bela vyřeší s démonem a osvobodí Harryho. Jen tak dal a doufam ze kapitola přibude brzy.
Pěkná kapitola a moc se těším na rodinnou radu. Nejlepší bylo, když Tonksova použila slovo maglajs, to mi k ní doopravdy sedí. Sophie
Díky za komentáře. Začínám pracovat na další kapitole, tak doufám, že se bude líbit.
Paráda. Super kapitola. Moc se těším na další. Doufám, že se z toho Bella i Harry dostanou. A ta část s Tonksovými byla skvělá.
Tak to zajímavé doufam že se z toho Bella dostane.
Super díl
09.10.2017 08:27:42
Zdeněk Strnad
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one