face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (61 | 6%)
Odkazy:
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2595"
Narazila jsem na tvoji povídku a moc se mi líbí. Hlavně tvůj postoj k Brumbálovi, který je... jak všichni víme, až moc velký intrikář. Vždy jsem k jeho osobě měla výhrady.
Už se moc těším na další kapitolku a hlavně na výcvik Harryho.
Moc pěkně napsané, tedy mám pocit, že by se Voldy i Brumbál měli hodně obávat, někdo, kdo se tak dokáže ovládat v tak nízkém věku.
Už se těším, až začne Harryho učení. Moc se ti to povedlo.
Díky za komentáře.
Kapitola k Zelené a bílé je v podstatě napsaná. Problém je, že s ní nejsem spokojený a nemůžu se dokopat k tomu ji přepsat tak, aby líp odpovídala mému záměru, navíc jí chybá šťáva i akce. Takže určitě bude, ale kdy, to nedokážu říct. může to být klidně za týden a může to být i na Vánoce.
Párovat se určitě u Blacků bude, ale nechci prozrazovat nic konkrétního, vždyť se ještě neobjevil ani třetí člen jejich budoucí party.
Že by se nám tu rýsoval pár Harry/Bella? :D Nejsem proti, docela se mi ta představa líbí. Je to opravdu moc povedený, krásný počtení :).
Ty jo, dočetla jsem si Zelenou a bílou do 54, která je zatím poslední a narazila i na Trio Black, to je dobré, opravdu dobré, skvěle napsané, tvoje Bella se mi líbí mnohem víc. Ještě k Zelené a bílé, prosím plánuješ další kapitolu nebo tě zatím pohltilo Blackovo trio? Děkuju za fantazii a čas, který do svých povídek dáváš.
Díky. Ti dva budou hodně zajímavá dvojka, a což teprve ten třetí, který se snad už brzy objeví.
Příjemné čtení na neděli. Jsem rád, že pokračuje právě tento příběh. A tahle kapitola se obzvlášť povedla. Setkání těch dvou nemělo být triviální a zároveň tu jsou různá lákavá klišé pro podobné situace, kterým možná nebylo úplně snadné se vyhnout. Kapitola potěšila i překvapila, dobře napsaná kapitola dobrého příběhu :-).
07.12.2014 13:01:04
Zdeněk Strnad
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one