face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (60 | 6%)
Odkazy:
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3678"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ufff, ten závěrečný rozhovor byl dlouhý téměř k nepřežití. *;-) Ale jinak dobrý! Voldy se snaží, Harry taky... jsem zvědavá, kdo s koho.
Díky, budu se snažit přidat další, ale v nejbližších dvou, třech týdnech to bude opravdu hodně náročné. Přeju, aby se ti zadařilo "zapracovat na sobe", prázdniny jsou pro to docela příhodné období.
Moje oblíbená povídka děkuji ti to za ní v této době opravdu potřebuji dobré příběhy a ty jsi mi dal krásný dárek děkuji ti :* Budu se snažit zapracovat na mě :D
S Harrym už začíná trochu cloumat puberta, proto tak držkuje. Brumbál se Snapem si s ním ještě užijí.
Děkuji za další díl. Ta velikonoční vajíčka mě roztřískala. Harry je vcelku netrpělivý, ale nedivím se mu a v něčem má i pravdu. Chtělo by to najít zlatý střed, ale to se snáz řekne než udělá. Moc se těším na pokračování.
Myslím, že Brumla už také začíná mít respekt. Je otázka, jestli je to dobře nebo špatně.
Skvělá kapitola,Voldy je fakt mistr manipulace,ale tady narazil na rovnoceného protivníka.Tak Snape má z Harryho síly respekt, je vidět že není hloupej, ale Brumla si tu studenou sprchu zasloužil, nemá lízt tam kde nemá co dělat.Těšim se na další kapitolu a uží si výletsmiley
Do toho jejich souboje se možná zapojí ještě jedna postava (možná decela překvapivá). Nechci nic prozrazovat, ale na jejím postoji bude nejspíš záviset, ajk to dopadne. Co se týká kapitoly, původně jsem tam chtěl mít ještě další pasáž z deníku, Lockharta a možná i výpravu se Snapem do tajné chodby, ale ten střet s Brumbálem se nějak rozpliznul (dědek se pořád vykecával a nebyl k zastavení), že snad někdy příště.
kapitolka přečtená jedním dechem :-) stále čekám jak harryho ovládne voldy i když svou nitrobranou by mu mohl solidně vzdorovat, ale zase ten náznak počátku závislosti mě tam zaujal nevím proč na jednu stranu mu fandím aby odolal ale zároveň bych mě zajímalo jak by to vypadalo kdyby podlehl. Přesně chápu to jak jsi psal že to není ono kapitola se mi taky líbí ale nevím, něco mi tam chybí ale nevim co :-D
Akčnější věci se mi tam už bohužel nevešly, snad v některé z dalších kapitol.
Moc pěkné pokračování, sice je tentokrát méně "akční", ale to fakt nevadí...
Už se těším na další, protože nové slušné HP FF ( české ) se po netu zas tak moc nepotuluje smiley
Otázka dobra a zla u Vodyho a ostatních postav bude ještě dost přetřásána. Můj názor je, že Voldy alespoň ve svých začátcích nebyl vyloženě zlý. Tvrdý, sobecký, bezohledný, to ano, ale to nemusí nutně znamenat zlý. Co se týká pokusů o vzájemné ovládnutí, jde mi hlavně o ten souboj. Proto jsem tak tlačil na nitrobranu a magii mysli, abych srovnal šance.
Moc pěkná povídka. (Ne)Líbilo se mi to, co se stalo Voldymu. Z psychologického pohledu je na tom vidět, proč se stal tak zlým. Z části to měl určitě v genech, ale jestli měl i takovéhlo dětství, tak se není čemu divit. Akorát se mi nelíbí ten náznak, že Voldy ovládně v budoucnu Harryho. To jsem měla v plánu použít já u své povídky! Stačí že už jsme dostali stejný nápad ohledně kouzlení bez hůlky (i když v jiné verzi). Asi holt dostáváme podobný nápady.
Tomu střídání nálad a jisté paličatosti bych nepřikládal zas takový význam. Je jim 12 a většina z toho se dá vysvětlit nastupující pubertou. Možná u Harryho a Hermiony to jistý význam mít bude, ale je to teprve začátek a všechny důsledky se projeví až mnohem později.
Skvělá kapitola, jsem zvědavá, co má na svědomí to jejich střídání nálad - teda, pokud to je důležité. Harry je pěkně netrpělivej, ty jo:D Ale chápu ho. Super, moc se těším na další kapitolu.
Budu se snažit, ale je to běh na dlouhou trať. Každopádně já chci tu povídku dokončit za každou cenu. Pokud bude nejhůř, jsem ochoten ve vyšších ročnících vypustit všechny vedlejší zápletky (velice nerad) a dokončit alespoň hlavní linii příběhu nebo v nejhorším případě shrnout v jedné kapitole, jak jsem měl příběh vymyšlený. Doufám, že to nebude nutné, protože promýšlení těch vedlejších příběhů mě neskutečně baví, horší je to už s psaním, protože sepisovat to do jednoho celku je neskutečný žrout času.
Zdravím. Povídka je velice čtivá a poutavá. Jenom tiše doufám, že tě to nepřestane bavit dřív, než jí dokončíš, jak je tu na fanu častým úkazem. Děkuji ti za příjemně strávené chvíle při jejím čtení. Jsi dobrý člověk, protože přinášíš radost ostatním. smiley
Díky. Na druhou stranu, sebevědomý Harry, který nejdřív přemýšlí a teprve potom koná vynikne právě ve srovnání s originálem. Pokud by nebylo originálu, kde je Harry takový ňouma, povídky, kde je jiný by asi nebyly moc zajímavé.
Úžasná povídka, krásně se to rozvíjí a Harry se stává docela sebevědomým... škoda, že to Rowla tak pokazila... ale zase to vlastně žádná škoda není - takhle je aspoň hodně prostoru pro pozoruhodná dílka fanoušků a tahle povídka k takovým dílkům rozhodně patří.
23.07.2012 20:17:44
Zdeněk Strnad
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one