face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (60 | 6%)
Odkazy:
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3983"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Snad neprozradím moc, když potvrdím, že deník opravdu zničen nebude, tedy alespoň ne hned. Co se týká kánonu, základní osnova prvních ročníků se ho bude držet docela těsně (takže ve třeťáku se můžete těšit na mozkomory a Siria a ve čtvrťáku na Turnaj), i když některé události proběhnou dost jinak. Od pátého ročníku ty odchylky asi budou mnohem výraznější.
Trochu to trvalo, ale to rozhodně nevyčítám, sám moc dobře vím jaké to je, když to prostě nejde...
Zajímavá kapitolka. Dostal mě tvůj komentář, kde vlastně naznačuješ, že deník jaksi nebude zničen, nebo se pletu? Chápu to správně, že další děj se bude od kánonu pořád držet dál?
Držím palce, aby ti psaní vydrželo, když ti zbývá ještě takový kus. Já jsem na tom ( přes neustálé protahování ) líp ( teda záleží na úhlu pohledu, že... ).
Ať ti to píše...
Ahoj, a nemáš za čo s komentárom ak je poviedka dobrá zasluží si aj dobrý komentár. S tým denníkom ťa chápema taktiež vim že pre ďalšie pokračovanie deja to tam potrebuješ. Vim že sa to nedá zhrnuť do dvoch viet pretože sú v tom obsiahnuté veľa informácii. Na to párovanie je veru že čas pretože ako si spomenul je im len 12. Ale už teraz sa nemôžem dočkať kto s ním bude chodiť. Ak hovoríš že ešte pribudnú dve dievčatá tak to je zaujímavé a môžem len hádať či to nebude Luna a Cho. Tak ma už nenapínaj a pridaj sem ďalšiu kapitolku. smiley
Díky za krásný a obsáhlý komentář. Přetahování mezi Harrym a Tomem v deníku ještě nějakou dobu trvat bude, minimálně dvě kapitoly (Tom v Bradavicích + Tajemná komnata), ale možná se Harry bude k deníku občas uchylovat i jako starší (Gauntovi, co dělal Voldy po škole a co s tím má společného Brumbál atd.). Je to pro další děj stěžejní, takže se to nedá přeskočit jen v několika odstavcích.
Ten řád určitě ještě velkou roli hrát bude, ale jelikož svou identitu skrývá, bude se do děje zapojovat postupně a pozvolna.
Pairing zatím definitivně vyřešený nemám, ale kromě už známých postav se časem objeví ještě dvě holky, takže Draco s Harrym budou mít slušný výběr :-) Rozhodně počítám, že každý vystřídá několik partnerů než najde toho právného a definitivního. Je jim ale teprve 12, takže si ještě budeš muset chvíli počkat.
Musím povedať, že sa mi táto tvoja poviedka páči. Hneď z niekoľkých dôvodov. Prvým je asi netradičné zaradenie Harryho do Zmijozelu, ďalším je kamarátstvo s Dracom Malfojom a jeho rodinou. Potom tá dosť nešťastná nehoda pri jeho prvom famfrpálu, dúfam že to ešte nejak v poviedke využiješ. Bol som prekvapený aj z bohatstva ktoré Harry vlastný ale keďže je to "takmer" priama línia po Chrabromilovy tak sa ani nečudujem. Verím v to že sa na scénu dostane aj ten tajoný rád o ktorom zatiaľ nevieme takmer nič. uvidím či aj toho roku budu mať zjazdovku alebo im to niečo prekazí. A k poslednej kapitole asi len toľko je to dobré napísané pretože ma to dosť serie ako sa to preťahuje. Tým mám na mysli že sa Harry hraje s Voldym a opačne. nemám nejak rád tieto machynácie ale aspoň sa pri nich čo to naučím a dozviem. Tak dúfam že v tom budeš pokračovať ako si pokračoval doteraz.
No a už si vymyslel s kým spáruješ Harryho alebo to je hudba budúcnosti? Bol by som veľmi príjemne prekvapený ak by si z toho vytvoril háremovku ale samozrejme nie Harryho s každov čo sa mu dostane po ruku. A taktieš som zvedavý ako to vyriešiš s tajomnou komnatou a Zmijozelovým dedičom. Teším sa na poračovanie tejto poviedky.
S pozdravom Sekko smiley
Voldy samozřejmě není žádný svatoušek, ale tak úplně bych ho nezatracoval. Většina té arogance a pohrdání pochází od jeho staršího já, které vytvořilo deník. Tom, který byl zobrazen v té vizi ještě tak daleko nedošel. Jak se mu povedlo zapůsobit na Harryho, se dozvíš hned v následující kapitole.
ten voldy je ale zmetek možná si ale nadělal do hnizda stačí kdyby si harry uvědomil jak se k těm ostatním voldy choval přesto že jim pomáhal nechtěl s něma mít nic společného bral je jako povl a taky se mu to tehdy asi vymstilo ikdyž se to snažil harrymu prezentovat jinak.
V čem konkrétně? Tam, kde se prolínaly Harryho vzpomínky s Tomovou vizí?
zajímavá kapitola a docela jsem v tom měl chvíli gulášsmiley
Moc se mi tato povídka líbí.smiley
zajímavá kapitola a docela jsem v tom měl chvíli gulášsmiley
02.09.2012 13:34:21
Zdeněk Strnad
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one