face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (61 | 6%)
Odkazy:
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5764"
Á, další kapitolka a moc pěkná k tomu. Držím palce, aby bylo víc času na psaní ( a jen z dobrých důvodů ) a aby se přitom dařilo. Po pravdě si nedokážu představit, jak by Harry svou obranou mohl napáchat víc škody než kolik můžou zvládnout ataky deníku... Začíná to být zajímavé. Zajímavé časy... Fakt se těším a... Jo, jdu taky psát :)
Harry si zatím neuvědomil, jak se ho snaží ovládnout. Tohle je něco jiného než přímý útok, který dokáže svou nitrobranou odvrátit a on nemá ještě dost zkušeností, aby to rozpoznal. Už brzy si to však uvědomí a začne se bránit, je ovšem otázkou, jestli jeho obrana nenapáchá větší škody, než vlastní deník.
Harry začíná Tomovi podléhat docela rychle,čekal bych od něj větší odolnost.Těšim se až pujde ke Snapovi zeptat se na to kolik si může vzít předmětů,to budou zase hlášky.
Aritmancii a runy rozvádět budu, už jenom proto, že každý z jejich party bude mít jiné preference, což povede k popichování a rýpání. Díky za komenty.
moooc hezké! Taky bych brala ty čtyři :)
a věta profesorky studia mudlů "Může se nám to nelíbit, nemusíme s tím souhlasit, ale nezbývá nám, než se tomu přizpůsobit." je totálně cimrmanovská a to mi nikdo nevymluví...už se těšim na nějakou akci :)))
Super kapitola, doufám, že pořádně rozvedeš hodiny aritmancie a run, osobně mám tyto magické teorie moc rád. Jen tak dál.
20.12.2012 09:50:10
Zdeněk Strnad
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one