face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (61 | 6%)
Odkazy:
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6214"
No budeš si muset počkat na příští kapitolu, možná budeš docela překvapen :-) Vymýšlení jmen pro skřítky mi dalo docela zabrat, hodně dlouho jsem jen tupě zíral do monitoru. Jsem rád, že se ti jejich jména líbí. Mám v plánu je víc zapojovat do děje, aby Harry jejich prostřednictvím alespoň zprostředkovaně prožil dětství, které neměl.
No nemyslim si že Brumbál bude trestat Harryho, nebo alespoň ne nějak moc.Nejhorší trest co si na něj vymyslí je nejspíš zbytek prázdnin na ošetřovně díky té zástavě srdce.Horší to bude od Snapea , ten si nenechá ujít pořádné kázání a nejspíš i bude muset hlásit každou návševu sídla.Musim tě obdivovat za ta jména co tě napadli pro skřítky,jsou užasní.
Těšim se na pokračování!!!!!
25.03.2013 07:15:27
Zdeněk Strnad
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one