face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (61 | 6%)
Odkazy:
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6099"
Je to moc hezká povídka a já jsem moc ráda, že v ní pokračuješ. Moc se líbí Harry tak, jak ho ty popisuješ
To je fajn, že pokračuješ, nemám ráda nedokončené povídka a tato je opravdu výborná, píšeš skvěle.
Addie:
Díky za komentář. Co se týká Harryho schopností, tak máš částečně pravdu. Opravdu se je snažím trochu potlačit, možná i na přání některých čtenářů. Magie zkrátka nevyřeší všechno a v ostatních věcech Harry chybuje jako každý druhý, jen jsem na to v posledních kapitolách dal větší důraz. Jednu chybu udělá hodně brzo. Co se týká celkového směrování, tak tady jde spíš o to, že se tam přimotávají aktuální věci, co se mi honí hlavou. Budu se to snažit omezovat, ale je těžké ty vnitřní dialogy, které vede Harry v mé hlavě, ignorovat.
LidkaH:
díky za koment. Všimni si že už jsou pod každou kapitolou odkazy na předchozí a následující kapitoly. Dalo mi docela zabrat, než jsem přišel na to, jak to na webgardenu udělat.
Midnight:
Radovat se můžeš klidně celý týden. Budu se snažit přidávat dřív, možná i za cenu, že kapitoly budou o něco kratší.
Ahoj, kapitola výborná jako vždy, tentokrát bych si ale s prominutím dovolil i trochu kritiky. Z celého průběhu této povídky mám pocit, že pořádně nevíš, kam směřovat samotný děj. Taky se mi zdá, že se příliš často příliš zaměřuješ na jednu jedinou, dějovou či myšlenkovou, linku a nedáváš žádný prostor ostatním. A nakonec to nejdůležitější, ty jsi na počátku této povídky vytvořil z Harryho SuperHarryho (což je častý jev u začínajících autorů), mám pocit, že těď nějak nevíš co s ním a snažíš se ho postavit zpět na zem, jen to děláš místy dost nevhodným způsobem. V takových chvílích mám trochu problém příběhu uvěřit.
Neber si to prosím nějak špatně, tvoji povídku považuji za jednu z nejlepších na české scéně, jen jsem se pokusil shrnout všechny nedostatky, které mě napadly a uzavřít je do, snad konstruktivní, kritiky.
Super!!! Další kapča! Budu si muset povídku oživit - takže pěkně od začátku :)
VOLEJTE SLÁVA A TŘI DNY SE RADUJTE!!! Juchů...a prej, že to nešlo..sice sme se neposunuli nikam zvlášť dopředu, ale i tak se to četlo více než dobře. Jsem ráda, že si se opět vrátil/a do života...:D
20.09.2013 13:55:05
Zdeněk Strnad
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one