face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (61 | 6%)
Odkazy:
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8655"
Tak jsem dočetla co zatím bylo napsáno a moc se mi to líbí. Děkuji a těším se na poračování.
Ještě koukám, že ten e-mail nemám v profilu, takže piš na:
strnadz@seznam.cz
což platí i pro kohokoli jiného :-)
Díky za další komentáře, každý z nich opravdu potěšil.
Vinka:
Netajím se tím, že Brumbála moc nemusím, proto je také Harry ve Zmijozelu, aby dokázal jeho intrikám lépe čelit. Ale na to, jak se to mezi nimi nakonec vyvrbí, si ještě budeš muset dost dlouho počkat. Pokud se ti líbí když stojí proti sobě Brumbál a McGonagallová, tak právě v Princezně temnoty by jejich vztah měl být na ostří nože. Jestli si chceš přečíst koncept prvních kapitol Princezny, ozvi se mail. Vždycky jsem rád, když můžu svoje nápady s někým probrat.
Konečně jsem přečetla celou povídky, a musím říct, tedy Wau.
To jak popisuješ Malfoyovi je úžasné, i to jak mají černovlasou ceru. I Draco, i když ten byl i tak normální.
Další, že by Brumla byl hlavní krvák dráčků. Tedy podle mého gusta. Nikdy nemůžu vystát, když dělají z Brumly svatouška. Je to jen intrikán, který si hledí hlavně vlastního prospětu a tady jak ho popisuješ je zcela podle mého gusta.
Jen chudák Harry, ani nedostal možnost vysvětlit, proč byl doma. Tedy, musím říct, že ten ples byl suprový. Co asi musel dělat Brumla, když on největší kouzelník seděl někde na kraji a malý Harry pěkně hned vedle hlavního míste. Myslím, že ještě teď si škube vlasy a fousa.
Doufám, že brzy se tu ukáže, kam ten dědek patří a že Minerva konečně prohlédne a nebude k němu vzhlížek jako k nějakému svatému. To raději tam nech zjevit Merlina.
NE to je jen vtípek.
Ta povídka je fantastická a těším se na další kapitolku.
Doufám že brzy se dočkám i princezny temnoty... :-d
Super kapitola i celá povídka, četl jsem ji celou ale nekomentoval jsem tak ti to chci vynahradit nápad na takovou povídku je skvělý, dost měl zajímá ten řád rudých draků a celkově doufám, že bude brzy pokračování
Moc pěkné. Doufám, že brzo bude další kapitola. Jsem zvědavá, jak to dopadne se Siriusem, jak bude reagovat, jestli zjistí, ve které koleji Harry je, jak se bude dál chovat Brumbál, atd... Snad bude další kapitola co nejdřív.
Tak Laru jsem tam dal jako takové zpestření, ale kdo ví, třeba v budoucnu na Harryho mocně zapůsobí a nasměruje jeho životní dráhu úplně jiným směrem :-)
Ty jména chápu, ale co ta Lara Croft? :-D Kapitola to byla pěkná, doufám, že se více dozvíme o tom učiteli run a jazyků. Já jen doufám, že návštěva Siriuse pomůže a že chytí tu zatrolenou krysu. Díky a budu se těšit příště...
Dík. Ty osoby, se kterýma se na plese seznámil v dalším ději nijak významnou roli hrát nebudou. Nevylučuji, že se tu a tam neobjeví, ale snad s výjimkou Weroniky do vývoje nijak zasahovat nebudou. Weronika by mohla hrát významnější roli, pokud, což není zdaleka jisté, se do děje zapojí Yagovi. Kdo ví, možná z ní jednou bude hlava klanu - Baba Jaga :-)
Sirius to nebude mít tak jednoduché. Bez Petera ho bude velmi obtížné očistit a ten mizera se určitě nenechá jen tak chytit. Určitě ale můžu slíbit, že mám na něj připraveno něco opravdu ošklivého, ale on si to zaslouží.
Tak ples nám skončil a otevřel řadu nových otázek do budoucnosti. Což je super. Akorát mě zaráží, kolik mu bylo představeno lidí ohledně řečí či run - možná vzhledem k tomu, jaký máš k jejim představitelům vztah, ale já doufám, že to bude něco, čeho se bude Harry držet. Taky mě moc zajímá, jak to skoulíš s tím Siriusem...doufám, že Petra chytí zavřou ho až chcípne - krysa jedna bezprstá!!! Díky za tvé kapitoly. Sice možná tolik nekomentuju, ale věř, že každou kapitolu čtu někde i několikrát za sebou, jak si je užívám. Díky moc.
Doufám, že co nevidět bude pokračování ZaB nebo AN...
Tvá Midnight
28.02.2014 10:56:03
Zdeněk Strnad
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one