face.jpg
Uvítám jakékoli vaše komentáře pod články. Pokud by měl někdo zájem probrat se mnou moje povídky podrobněji a nebojí se spoilerů o budoucím ději, rád mu odpovím na strnadz@seznam.cz
Některé povídky ze světa Harry Pottera, které jsem napsal pro potěchu svou i ostatních. Na postavy, děj i prostředí popsané v knihách J.K. Rowlingové si nečiním žádný nárok.
Něco o mě
Povídky na pokračování:
Jednorázovky:
Plánované povídky:

Jakou povídku bych měl rozjet jako další?

Konec Harry Pottera (61 | 6%)
Odkazy:
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4740"
Ahoj hodlaš s touto pobídkou pokračovat?
Ahoj, je to super ff. Jedno z nejlepších co jsem četl. Avšak je strašidelné, že tu dva roky nic nepřibylo... Mám se smířit s krutou pravdou ukončení? :D
Ahoj, tato povídka mě úplně dostala. Čtu ji už několik dní a nemůžu se dočkat na další kapitolu. Snad bude brzy.
Ahoj, prosím plánuješ přidat další kapitolu k Zelené a bílé? Je to dobrá, zajímavě psaná povídka. Zhltla jsem ji jako malinu:-)
Hezky se to čte, už aby byla další část
Moc krasna povidka. Musis pridat co nejdrive dalsi dil!! :)
Ansy:
Dík za hezký komentář. Na další kapitolu se také těším, nosím ji v hlavě už hodně dlouho. Teď se jenom dokopat k tomu, hodit to do počítače.
Úžasné! Moc se těším na další kapitolu. Copak asi Harrymu poradí Brumbálův nepřítel (a schválně, že vím, kdo to je. ;D Jejich rozhovory mám totiž moc ráda)? :D Po té hádce Draca s Hermionou jsem měla docela strach, aby se Hermiona nepřestala s Dracem, Harrym a Gabriellou (ta je mimochodem pěkně setřela ;D) stýkat. A sen ve kterém Hermionu až moc často zachraňoval "nádherný anděl strážný, až znepokojivě podobný jednomu blonďatému Zmijozelovi" mě velice rozesmál. Jen mě naštval Brumbál s tím, jak si zpracoval Nevilla. Moc pěkná povídka. Prosím nepřestávej ji psát.
Nelien:
Díky za komentář, budu se snažit. Teď mám rozepsanou kapitolu k Aristokracii, ale pak bude zase na řadě ZaB. Můžu všechny trochu navnadit, že se můžou těšit na další konfrontaci s Tomovým deníkem.
Krása, stejně jako celá série.. Přečetla jsem to na jeden zátah a pěkně velké termosky a čaje a kraičky sušenek, ale můžu říct..Že jsem se opravdu nenudila.. Mám ráda FF kdy je Snape ten hodný a Brumbál se chová jako .. Druhý Pán Zla.. :) Prostě nám děda začíná být asi trochu senilní .. nebo mu ta moc leze na mozek :) Čekám na pokračování.. Doufám, že to bude tk dokonalé jako do teď. :)
29.08.2017 16:59:03
Zdeněk Strnad
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one